Torikatu 22A, Oulu

Oulu

Torikatu 22A
90100 Oulu

Puh. 0207 630 620
Fax. 0207 630 621
oulu@ltr.fi

Tekninen johtaja Tommi Väänänen
Puh. 0207 630 627
tommi.vaananen@ltr.fi

Aluepäällikkö Timo Tuomas
Puh. 0207 630 610
timo.tuomas@ltr.fi

Toimistopäällikkö Tiina Reunanen
Puh. 0207 630 623
tiina.reunanen@ltr.fi

Toimistosihteeri, myyntireskontra Sarita Reunanen
Puh. 0207 630 624
sarita.reunanen@ltr.fi

Toimistosihteeri, ostoreskontra Anne Ojaniemi
Puh. 0207 630 620
anne.ojaniemi@ltr.fi

Toimistosihteeri Taina Kuosa
Puh. 0207 630 626
taina.kuosa@ltr.fi

Palaa kaikkiin Yhteystietoihin

Jätä yhteydenottopyyntö


  • vastuullinen yritys
  • inspecta

Kerro meistä kavereillesi